Ödemeyi Hangi Şekillerde Yapabilirim?


Pamuka.com. tr’den yapacağınız alışverişlerde ödeme işleminizi kredi kartı veya banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.Kredi Kartı Taksit Seçeneklerini Nereden Görebilirim?


Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları için taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.Geri Ödeme Bana Ne zaman Ulaşır?


Onaylanan iadelerinizde havale ile ödemelerde geri ödemeniz 72 saat içinde hesabınıza geri yatırılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir.Kredi kartı ile ödemelerde ise iade edilecek tutar kredi kartınıza online olarak geri ödenir.


Ödeme işlemi sonrasında size mail yoluyla bilgilendirme yapılır.


Yapılan bedel iadesinin kart hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ödemenizi kredi kartı kullanarak taksitlendirme yaptıysanız tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir.


Bu aşamadan sonra banka bu tutarı, kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve –olarak yansır ) .


Bu işlem taksit sayısı kadar ay devam eder.
Eğer iadeden önce 1 veya 2 taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de
çekmez, sadece ekstreye + taksit tutarı kadar meblağ yatırılır.


Siz de bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı ekstrenizde + bakiye olarak görebilirsiniz.Kredi Kartımla Alışveriş Yaparken Güvende miyim?


Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.


Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır.


Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.


Ayrıca, sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.


EV SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.