Siz Müşterimiz tarafından   sisteme girilen  tüm bilgilere sadece siz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz  değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.  

 

 

Pamuka.com.tr,  e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Pamuka.com.tr  müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla istatiksel veri olarak kullanılmaktadır. 

 

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Pamuka.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Pamuka.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır 

 

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca, bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

 

 

Pamuka.com.tr,  tarafından  gönderilen mailleri almak istemiyorsanız bize mail yolu ile isteğinizi bildirebilirsiniz.  

 

 

Pamuka.com.tr ye sormak istediğiniz tüm sorularınız için iletişim  bilgilerimiz.   

 

 

İşyeri Ünvanı : Pamuka Çocuk Odası Tekstili 

Firma Kurucusu : Ayşen Yönet Yeter 

e-mail : [email protected] 

Telefon : 0 236 313 23 62 

Whats app Tel : 0 535 361 86 93